Showroom zimních zahrad

Zimní zahrada se zabudovanou saunou

Sauna je vyrobená ze smrkových kvh profilů, které se nekroutí.

Většinou se používá profil 60x60, a mezi se vkládá izolace , většinou tvrdá vata. na konstrukci zevnitř je speciální fólie s hliníkovou vrstvou, která zabraňuje pronikání páry do konstrukce a ještě odráží teplo zpět do sauny, potom už následuje finální obklad vnitřní stěny, který je dle požadavků klienta, většinou severský smrk, olše, osika. Stejné dřeviny se používají při výrobě lavic, samozřejmě lze kombinovat.

Na vnější straně konstrukce je difuzní fólie která zabraňuje průniku vody do konstrukce, fólie je paropropustna, na fólii přijdou kontralate na které jde už finální obklad, dle výběru klienta.

Jelikož jsou naše sauny jak do exteriéru i interiéru, zalíbila se nám technika  úpravy dřeva na obklad exteriéru opalováním ( z Japonské tradiční úpravy dřeva Shou Sugi Ban) která nejenom že krásné vypadá, ale jde hlavně především o její trvanlivost a bezudrzbovost a v kombinaci světlého interiéru je prostě nádhera.

Prosklení volíme kalené sklo 8mm, které je bezpečnostní a pevné.

Snažíme se klást důraz na detail ve všech směrech, protože víme že sauna má být radost a čas kdy se tělo a mysl hodí do relax módu, a tudíž by každá věc měla být perfektně provedena.

Osvětlení volíme vždy ovladatelné a stmívatelné, a co se nám osvědčilo a zalíbilo je použití solných cihel z himálajské soli, které vytváří skvělý dojem a především se vypařují zdravé látky do ovzduší, které jsou prospěšné pro horní cesty dýchací.

Cena již od 290 000 Kč!
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku zdarma.

Nezávazná poptávka
Top