Showroom zimních zahrad

Jak to začalo

Už můj otec pracoval se sklem, a já mu jako malý pomáhal. A tak jsem se vydal stejnou cestou jako on. Časem jsme začali pracovat spolu a na začátku jsme dělali klasická okna a dveře. Postupem času jsme začali vyrábět moderní skleněné dveře, zrcadla, barevná skla pro kuchyňské linky, zasklívání výloh, terasy a pergoly. Jak šel čas dál, začali jsme se zaměřovat i na výrobu dřevěných konstrukcí, které jsme následně zasklívali.

S modernizací a rostoucími nároky na design a bezúdržbovost jsme začali vyrábět hliníkové konstrukce na míru, ze kterých tvoříme pergoly, přístřešky a zejména sezónní zimní zahrady. Zimní zahrady stavíme již posledních 10 let a za tu dobu jsme měli přes stovky spokojených zákazníků každý rok. Naše nevyčíslitelné zkušenosti a typická řešení jsou naší každodenní prací.

Někdy je práce těžká, zejména když stavíme za každého počasí. Rádi jezdíme po naší krásné české republice, poznáváme všechny kraje a potkáváme různé rodiny, což je pro nás moc příjemné. Pracujeme výhradně se sklem a nepoužíváme plasty ani polykarbonáty. Cenové nabídky tvoříme zdarma a poskytujeme i konzultace a vizualizace zdarma. Jsme výrobci vlastního systému a k dispozici máme i vlastní lakovnu, kde na přání zákazníka nalakujeme jakoukoliv barvu.

Rádi bychom vás také přivítali v našem novém showroomu, kde vám vše předvedeme. Stavění zimních zahrad nás moc baví, protože máme radost, když zákazníci tráví spoustu volného času v těchto prostorách, kde si odpočinou, relaxují a setkávají se s rodinou a přáteli.

Co dělá naši firmu výjimečnou
a proč nám svěřit Vaši důvěru?

  • Pracujeme po celé ČR
  • Řešení na míru, vyrobíme i atypy
  • Více než 200 spokojených klientů
  • Žádný polykarbonát
  • Vlastní lakovna
  • Servis i po záruční době
  • Odborná konzultace

Náš tým je tu pro Vás

Proč nás mnozí klienti považují za první volbu v našem oboru?

„Skvělá práce a přesnost. Vše podle smlouvy na den. Montéři jsou pečlivý a udržují pořádek. Vřele tuto firmu doporučuji“

Vladimír K.
Bruntál

„Musíme a chceme jenom chválit!!! Perfektní práce, skvělá domluva, tým sehraný, samí šikovní chlapi, všechno bez problémů. Máme od CR sklo zimní zahradu a pergolu, a plánujeme od nich ještě další přístřešek. Doporučujeme.“

Michaela H.
Liberec

Top