Showroom zimních zahrad

Showroom zimních zahrad!

Vítáme vás na stránce, kde se můžete seznámit s naším úchvatným showroomem zimních zahrad. Nacházíme se v areálu naší společnosti a rádi vám zde představíme unikátní prostředí, které vám poskytne inspiraci a pomůže si představit, jakou zimní zahradu byste si mohli vytvořit pro svůj domov. 

Naše zimní zahrady jsou plně vybavené nábytkem a doplňky, přesně tak, jak byste je měli i vy. Každý detail je promyšlený, abyste si mohli užít pohodlí a krásu této jedinečné přístavby po celý rok.  

Chceme, aby každá vaše návštěva byla zcela dokonalá. Proto vždy při příjezdu věnujeme maximální pozornost každému zákazníkovi. Náš vyškolený personál je vám k dispozici, odpoví na veškeré vaše otázky a pomůže vám při rozhodování. Pokud budete mít zájem, rádi s vámi sepíšeme objednávku na vaši vlastní zimní zahradu, která bude přesně odpovídat vašim představám.

Pro zajištění lepší organizace v showroomu doporučujeme si prohlídku předem domluvit. Stačí zavolat na telefonní číslo 732 898 600 a rezervovat si termín. Tím získáte jistotu, že se o vás budeme maximálně starat a věnovat se vám. 

Přijďte a prohlédněte si naše zahrady na vlastní oči. Přesvědčte se o jejich kvalitě, pohodlí a estetice. Jsme připraveni vám ukázat, jak dokonalá může být zimní zahrada pro váš domov. Těšíme se na setkání s vámi a na možnost realizovat vaše sny o zimní zahradě!

Showroom zimnních zahrad CR Sklo naleznete na adrese:
Areál CR sklo Petra Bezruče 541/2 Soběslav

Virtuální prohlídka našeho areálu

Domluvte si prohlídku na tel. čísle 732 898 600

Top