Showroom zimních zahrad

O nás

20. století se pomalu překlápí do 21. a my se pouštíme do práce se sklem.Jelikož nám práce jde od ruky, rozšiřujem pole působnosti. Už nepracujeme pouze se sklem, ale přidáváme k tomu hliníkové profily. K hliníkovým profilům se přidávají další, k nim další a najednou vznikají zimní zahrady.

Za více jak deset let pilného stavění zimních zahrad jsme nazvedali stovky tun hliníkových profilů, najezdili desetitisíce kilometrů za klienty, zasklili stovky metrů zimních zahrad, nachodili desítky kilometrů po střechách zimních zahrad a vykouzlili přes dvě stovky úsměvů. Za více jak deset let jsme odvedli pořádný kus práce. Kus práce, který je vidět. Poskládejte všechny zimní zahrady vedle sebe a vznikne vám městečko. Městečko ze zimních zahrad.

Práce na zahradě spoustu lidí nebaví. Nás ano. Velmi. A proto jsme tady!

Práce se sklem nás baví od roku 1997.

Práce na zimních zahradách nás baví od roku 2010.

Garantujeme vám, že zimní zahrady vás budou bavit od chvíle, jakmile přišroubujeme poslední šroubek.

Proč zimní zahradu od nás?

Nabízíme cenovou kalkulaci zdarma

  •  Samotná zimní zahrada je velká investice. Je dobré tuto nabídku probrat s členy domácnosti. Má vám uděláme cenovou nabídku zdarma a vy tak máte čas probrat, zdali do naší nabídky jít nebo ne. Cenová kalkulace je nezávazná. Obvykle ji posíláme do 24 hodin od obdržení. 

Máme zkušenost s českým trhem

  • Na českém trhu se pohybujeme více jak 25 let. Na trhu se zimními zahradami jsme více jak 10 let. To je více jak 500 postavených zimních zahrad a více jak 500 spokojených zákazníků.

Montujeme po celé ČR

  • Jezdíme po celé České republice. Rádi. Jsme z Českých Budějovic provozovnu a showroom najdete v Soběslavi a máme za sebou zakázky ve Frýdku-Místku, Nové Peci, Chomutově, Ostravě Plzni ale i v Praze. Vzdálenost pro nás není sebemenší problém.

Nabízíme spoustu doplňkových položek

  • Chcete baldachýn do své zimní zahrady? Není problém! Rádi byste své prosklené království prosvětlili? Nainstalujeme světla. Chcete v létě odsunout skla a užívat si slunečních paprsků? Jasně, namontujeme vám posuvná skla. 

Rychlé dodání

  • Jakmile se spolu definitivně dohodneme, tak realizací neotálíme. Přijedeme, zaměříme, přijedeme znovu a namontujeme. Vy si tak můžete zimní zahradu užívat záhy po obdržení naší cenové nabídky. 
Top