Bioklimatická pergola ARTOSI

Cena je orientační. Přesnou cenu stanovíme až po zaměření. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku zdarma na tlačítku níže.

cena od 149 000 Kč
Kód produktu
VýrobceDl Sklo
KategorieBioklimatické pergoly
Záruka24 měsíců

Bioklimatická pergola ARTOSI je samonosná, může mít šířku až 7 metrů, výšku 2,5 metru a výsuv až 4,5 metru. Hliníkové lamely střešního slunolamu lze naklopit od 0° do 130 °. Součástí lamel je těsnění, které v případě jejich nulového sklonu zajistí absolutní ochranu proti dešťi a sněhu, voda se pak odvádí nejméně jednou ze stojek pergoly. Nosnost lamel je minimálně 30 kg/m2, odolnost proti větru je ve tř. 6, tj. v té nejvyšší.

Hlavní předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých dílů, které jsou ovládány individuálně podle pozice slunečních paprsků. Pohon je umístěný v obvodovém rámu pergoly, není tedy viditelný z žádné strany a nenaruší tak její vzhled. Výrobce používá standardní žaluziové motory Somfy, lze tedy použít i příslušenství Somfy. Další z výhod pergoly je nízká zástavní výška střešního profilu – včetně otevřených lamel je to jen 25 cm.

Pergolu ARTOSI lze sestavit třemi způsoby a lze kombinovat volně stojící část s částí kotvenou do zdi.

Varianty montáže:

  • volně stojící pergola kotvená do betonových patek k zemi – TYP A
  • pergola kotvená užší stranou ke zdi (šířkou), lamely jsou rovnoběžně se zdí – TYP B 
  • pergola kotvená delší stranou ke zdi (délkou), lamely jsou kolmo na zeď – TYP C 

Základní barevné provedení pergoly je barva bílá, hnědá RAL 8014, antracitová šedá RAL 7016, hliník RAL 9006, šedý hliník RAL 9007. Další barevné odstíny jsou na poptávku.

Pergola se vyrábí s přesností na jeden centimetr a sestavení pergoly je vysoce variabilní. Stojku pergoly lze posunout až o jeden metr mimo roh, v případě instalace dvou pergol vedle sebe zůstává ve spoji stojka pouze jedna. Vzhledem ke všem těmto parametrům pergoly je její cena významnou předností. 

Standarně je pergola dodávána bez osvětlení, LED pásky s volbou teplého nebo studeného světla jsou volitelným doplňkem a dalším doplňkem jsou přídavné stínicí prvky – například screenové rolety či venkovní žaluzie.

Cena je orientační. Cenu Vám stanovíme na míru až po zaměření. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku zdarma.

Nezávazná poptávka

cenová kalkulace zdarma

zaměření

komponenty na míru

doprava

montáž

závěrečné předání

Konstrukce je hliníková na míru, barvu si vyberete dle stupnice RAL.

Na střechu dáváme kalené bezpečnostní 8mm sklo. Vydrží kroupy i větší váhu sněhu. Snadno se udržuje a čistí.

Pod skla střechy nabízíme elegantní a oblíbené zastínění baldachýnem na lankách.

Boční strany nejčastěji zasklíváme posuvným systémem - hliníkové kování,   u kterého se daji jednotlivé dveře posouvat na obě strany.

Top